Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen izu a bolognai pizza?!...

Milyen izu a bolognai pizza?! Esetleg milyen plusz feltétek illenek rá?!

Figyelt kérdés

Eloszor is koszonom szepen a valaszokat! Mèg nem ettem bolognais pizzát és nagyon izgat, hogy milyen lehet, mivel szeretem a bolognait is és a pizzát is?! Rendelt màr valaki ilyet?! Finom volt?! Szaftos?!

Koszi mèg 1x!



2016. aug. 22. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké, csak arról ne írj majd ki kérdést.
2016. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem terveztem:))
2016. aug. 24. 12:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Olyan mint a bolognais tészta! :)


Plusz feltét ami illik rá szerintem: hagyma, gomba, kukorica, bacon, paradicsom, lilahagyma, sajt.

2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi a váladzt! Szetintem is jól illenek rá ezek, meg még talán a tejfol is :))
2016. aug. 25. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Én már ettem egy jó néhány helyen ilyen pizzát!

Szeged,Debrecen,Baja,Pécs,Hódmezővásárhely,Budapest...stb

Egy egyetemes igazság van! Ez az egyetlen egy olyan pizza amit sehol sem tudnak jóra csinálni! Lehet hogy én vagyok a válogatós de valahol túl zsíros valahol olyan szaftos hogy nem lehet rendesen megfogni a pizzát máshol meg brutális szója íze van a feltétnek! Bolognai spagettit nagyon szeretem de a pizzán idáig jó tapasztalatom nem volt vele! Lehet hogy én fogtam ki a rossz pizzériákat de ezt az egyet nem tudták még úgy elkészíteni nekem hogy amikor vissza mentem az adott településre tőlük rendeljem ezt a pizzát

2019. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!