Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyi édességet eszel naponta?

Mennyi édességet eszel naponta?

Figyelt kérdés
És miket szoktál?

2016. szept. 2. 12:44
 1/7 anonim válasza:

En szemely szerint nem vagyok egy edesszaju..

Altalaban semennyit, de ma ettem egy dormi macit :)

( ekezetek miatt bocsanat..)

2016. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Változó, ahogy az sem egyértelmű, mi az édesség, de mindennap van valami, olykor több. Változó, kis házi bonbon (nyersvegán vagy ketogén), csokitorta s más sütik, zabkása (óvatosan, akadályoz a fogyásban), rizssüti csokiszósszal (szintén óvatosan, a rizs is szénhidrátbomba)... Néha a komplett étkezésem pl. torta, de ez azért nem jellemző. Szeretem a sütiket, mert finomak, sokszor egyszerűek s nagyon könnyű szénhidrátszegényen készíteni, míg pl. a zöldségételeket nem. Persze az is kell, de azzal nem lakom jól. A torta viszont remekül laktat, bár ez torta- s emberfüggő.


Bolti édességet nem eszem.


A kávé nem tudom, idetartozik-e, de édesítő nincs benne (azért nem üres, de édesnek sem mondható). Igaz, a rizssütimben sem, anélkül is édes.

2016. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hatalmas mennyiséget :))))) élek-halok az édességért,imádom! Már földből ki se nőtt kissrác korom óta odavagyok érte.

Hogy miket? Nem vagyok finnyás - jégkrém, táblacsoki, cukorka, keksz, joghurt, túrórudi - bármi jöhet, kevés dolog van amit nem csipázok. Pl. az alkoholos meg étcsokis édességet ki nem állhatom, olyan az íze mint a szarnak, blöe +o( de azon kívül bármi mást befalok!

2016. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most már nem nagyon eszek édességet. De ha szoktam, akkor túrórudit vagy milka csokit.
2016. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem eszem naponta, általában egyszer egy héten tör rám, hogy hű, ennék valami tömény csokis dolgot, olyankor tortát, vagy fagyit szoktam enni, de sokat. Aztán megint napokig nincs rá igényem.
2016. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régebben napi egy snickers, vagy sportszelet lement, néha mogyorós csoki, kinder tejszelet, kinder maxi king.


Egy ideje azonban leszoktam erről, már jó ha havi egyszer eszem valami édességet.

2016. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem eszem naponta, heti egy-két alkalommal szoktam étcsokit vagy aszalt gyümölcsöt enni. Mondjuk hat szem barackot vagy három kocka csokit.

Nagyon szeretem a csokoládét, de beosztással kell lennem, különben hamar elfogyna.

2017. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!