Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen ételt érdemes enni...

Milyen ételt érdemes enni reggelire?

Figyelt kérdés

Laktózérzékeny vagyok, így tej+joghurt nem jöhet szóba. Egyébként sem szeretem egyiket sem, így a laktózmentes változat sem érdekelne.

Milyen kaját érdemes reggelire enni ami még egészséges is?

Kekszet meg hasonlókat szoktam a kávé mellé eszegetni, de mivel azoknak 50-70%-a cukor, így nem hinném hogy egészséges opciók.

Szendvics vajjal felvágottal? Vagy csak gyümölcs magában? Mit ajánlotok?


Köszi!



2016. okt. 30. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én M&Eggset szoktam reggelizni, vagy valamilyen szendvics, esetleg minipizza.

Ja, és a legelső az egy baconos vagy sonkás tükörtojás: a húst kicsit lesütöd olívaolajban(nagyon kevés kell alá, kb egy kávéskanál), majd ráütöd a tojásokat, és így sütöd meg. Énszemély szerint szoktam sajtot is ráreszrleni+só, bors, de ugye ez nálad sajnos kizárva.

2016. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
virsli, müzli, zabkása (áállítólag vízzel is lehet), paleo palacsinta/ sütemény, szendvicsek, tojás, füstölt lazac (nincs szaga az omega 3 nak köszönhetően, viszont hamar formába hoz)
2016. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem mondani hogy munkahelyen eszem.

Amikor hétvégén otthon vagyok akkor énis tojás-bacon stb kajákat csinálok reggelire. De hétköznap munka előtt nincs rá időm.

Zabkása sajnos annyira nem az én ízlésem :D

De a müzlit megnézegetem. Köszi a válaszokat!

2016. okt. 30. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Zabkása v egyéb reggelizőpehely gyümölccsel, magvakkal, aszalt gyümölccsel, stb


Pl kölln instant zabpehely v müller reggelizőkása nyilván vízzel (mondjuk, tejjel és joghurttal szerintem amúgy is ehetetlen mindegyik )

2016. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom, h nem akarsz zabkását, próbáld ki a mülleres reggelizőpelyhet, fagyasztott erdei vyümölccsel rögtön rá fogsz szokni :)
2016. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én életmódot váltottam, illetve diétázom is. 3 féle ételt váltogatok reggelire. Zabkását, tojást valamilyen formában, illetve teljes kiőrlésű pékárut valami minőségi felvágottal, sok-sok zöldséggel. Én úgy gondolom mind egészséges.
2016. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha laktózérzékeny vagy, a vaj sem jöhet szóba.lehet, hogy margarinra gondoltál, ez ízlés kérdése.

Tk.zsemle, kis sonkával, sok zöldséggel (uborka, paprika, paradicsom) és a tojás sokféle formában elkészíthető rántottaként, zöldségekkel, sonkával, és munkahelyre is vihető, valami magvas pékáruval egészséges és finom.

vannak laktózmentes sajtok, amivel még ki is egészítheted.

Gyümölcsöt inkább tízóraira egyél.

2016. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Liga margarinos zsemle téli szalámival, vagy Gyulai/Csabai kolbásszal, hozzá paradicsom, paprika, uborka. Zsíros zsemle almával, főtt tojással.
2016. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!