Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testepitest mennyire befolyá...

Rrrr123 kérdése:

A testepitest mennyire befolyásolja az hogy mondjuk 12-13órakor eszek eloszor mert akkor kelek fel es igy kimarad a reggeli. Erdemes lenne ha felkelnel hamarabb egy reggelire?

Figyelt kérdés
Étkezés reggel

2015. nov. 1. 02:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Én akkor már a 3. Kajámat is megettem

Jobb lenne ha hamarabb kelnél

2015. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy nem akarsz kozben ketszer ehenhalni?! En arra szoktam kelni, hogy mar korog a gyomrom...

Am ja, kelhetnel korabban.

2015. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semennyire nem befolyásolja. Ha neked úgy kényelmes, akkor csináld úgy. Max kevesebb időd van a napi teljes tápanyagigényedet letolni.
2015. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kisboltos ***** válasza:
71%
És mikor fekszel? Mert ha 3-4 fele, és addig eszel rendesen, meg aktívan telik az idő, akkor nincs ezzel gond.
2015. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az alacsony inzulinszint kedvez a zsírbontásnak, és hacsak nem rendelkezel olyan mesterséges izomtömeggel (értsd: szteroid által szerzett), amit táplálni kell, különben visszaesik, naturál vagy, akkor nem kell tartanod attól, hogy "jaj elhasználja a szervezetem az izmaimat!!4". Ha 12-13-kor eszel először, nincs gond vele. Én pl. napi egyszer eszem, 17 és 18 óra között.
2015. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Napi 1x az is biztos tök egészséges
2015. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link] (Darthluiggi)

Igen, egészséges.

2015. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint az emberi fej tagjai úgy vagyunk beállítva, hogy akkor termelődik a legtöbb növekedési hormonunk, ha éjszaka alszunk... és nem tudod átverni a szervezetedet, több millió év evolúciója, tudja mikor van éjszaka...

tehát, ha éjszaka nem alszol, azzal igen kedvezőtlen hatással vagy a szervezetedre.

2015. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves # 5/8 Időpont ma 10:00.

Le tudnád írni,hogy hány órát alszol,és hogy mi az a makro és mikro tápanyag mennyiség,amit ezzel az 1 étkezéssel beviszel?Válaszodat előre is köszönöm.

2015. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@9

10-kor fekszem és 6:30-7 között kelek. Négy napra előre főzök, úgyhogy a mostani 4 alapján mondom, hogy napi: 109.5g protein, 40.86g ch (amiből a net carb 14.41g), zsír 151.26g. 1900kcal edzésnapon. Edzés után 10g zselatin és 3 (főtt) tojásfehérje, a sárgája pedig benne van az edzést 2 órával követő vacsorában, ami egy erősen módosított rakott kelből áll (rengeteg zöldség [spenót, brokkoli, gomba], hozzá karfiolpüré, viszonylag alacsony zsírtartalom, magas protein), és ha az lement akkor most pl. száraz vajas lenmagkenyér helyett nassként édes tésztájú lenmagsüti édes hab töltelékkel (steviával), aminek már alacsonyabb a proteintartalma, de lényegesen több a zsírja, és ez az, ami meghatározó kalóriát tekintve.

2015. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!