Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » ODEN elkészítéséhez találok...

ODEN elkészítéséhez találok alapanyagot Budapesten, vagy van olyan japán étterem, ahol lehet kapni ilyet?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, ez egy téli japán étel.

Itt van, hogy mi kell hozzá:

https://www.youtube.com/watch?v=VpCrdDu5K0g


Sajnos azt nem tudom hogy a "fish cake" és a "yam cake" egyáltalán beszerezhető-e Budapesten. Nekem az is megfelelne, ha lenne olyan japán étterem, ahol árulnak ilyet. Csupán borzasztóan kíváncsi vagyok az ízére.


2017. jan. 6. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg az Ázsia Bt-nél, ott elégvsok minden van, és rendelni is lehet. Sőt, engem a rendelésem után felhívtak, hogy mindenkepp azokat a márkájú hozzávalókat szeretném-e, mert van másik, tartósabb. Lényeg a lényeg, teljesen korrektek, és sok minden megtalálható náluk.
2017. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam járni hozzájuk, de elsősorban fűszerekért. A legtöbb alapanyagot azonban más forrásokból szerzem be, mert az Ázsia Bt piszkosul drága. A fagyasztott és hűtött áruk terén sincs túl nagy választék sajnos. Ráadásul én veled ellentétben azt tapasztaltam hogy az ottani dolgozók nem minden esetben kompetensek, ugyanis többször fordult elő hogy kerestem valamit, és nekik halványlila segéd fogalmuk sem volt, hogy miről van szó.
2017. jan. 7. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!