Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen torta ízesítést ajánlan...

Milyen torta ízesítést ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Valamilyen speciális ízű tortát szeretnék szülinapomra, ami szokatlannak tűnhet, de finom. Mi volt a legérdekesebb, amit eddig ettetek?

U.i. Normális válaszokat légyszi!



2017. jan. 11. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az egyik kedvencem a narancsos sajttorta. Tudom, hogy az magyar viszonylatban nem minosul tortanak, plane nem szulinapinak, de attol meg finom.
2017. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

#1: Miért ne minősülne ez Magyarországon tortának, hol élsz te? Szülinapokra rendszeresen sütök banános-karamellás sajttortát, sose ágált ellene senki, sőt...:-)


Vannak ehető virágok, pl. az orgona vagy a levendula. Egy finom, különleges csokitorta pl.? Friss virág kell hozzá, ez az egyetlen hátulütője, de talán kertészetben lehet beszerezni.

2017. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
*levendulás csokitorta.:-)
2017. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Országtorták? Azok mindig különlegesek, és szerintem szülinapra is illenek. Pl. a tökmagos, a buboréktorta, a szilvásgombós torta stb.
2017. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyat ennék a helyedben, amit szeretek! :)


Honnan tudjuk, hogy milyen az ízlésed????? Ami egy egyik jó és finom, a másiknak nem!


Ez egy hülye kérdés, de én rendesen válaszolok neked rá :)

2017. jan. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!