Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok torta recepteket?...

Ajánlanátok torta recepteket? Túl sok a kritérium, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő: meglepetés születésnapi torta lesz, de az illető a tortát nem nagyon szereti, inkább a sima süti féléket, és olyasmiből szeretnék tortát kihozni (ugyanis a piskóta sem a kedvence, pedig az a torta alapja).


Az ízvilág: lekvár, túró, puding, nutella, palacsinta szerű tészták, tejszínhab, tömérdek cukor, fahéj, vanília


Ami nem lehet: gyümölcs, sok csoki/kakaó, rum, kókusz


Amin gondolkoztam: esetleg valami kekszes alap (mostanság felfelé virágzik, pl. Oreos keksz összedarálva), esetleg mascarponés állag, palacsintatorta (még sosem csináltam de félek tőle hogy nehéz)


2016. júl. 3. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Palacsintát tudsz sütni? Akkor csak egymásra kell rétegezni mondjuk nutellával és mascarponéval.
2016. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a muffin nem éppen.

Ilyen emeletes valamit se tudnék beszerezni hirtelenjében.

2016. júl. 4. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Túrótorta linzeres alapra rakva,keksszel díszítve

Egri gömbpalacsinta

Oroszrém torta- bár ennek piskóta az alapja

Linzertorta

Gesztenyetorta?

Kávékrémtorta?

2016. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sima sütikben is van piskóta...


Csinálhatsz: intelligens krémes kerek formában, joghurttorta, Charlotte-torta, palacsintatorta, esetleg olyan torta aminek a tésztája nem sima hanem diós/mákos?, hóvirág torta (kétszersültből), spanyol szél torta, tiramisu.

2016. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!