Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Megfigyeltem hogy egyes...

Megfigyeltem hogy egyes konzerv sólettekbe szoktak tenni disznóhúst. Ezt mégis hogy gondolják? Most komolyan? Ez olyan mintha a paradicsom levest tejföllel ennénk.

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem kóser az a sólet, az már biztos, de az ízének nem árt meg egy kis füstölt tarja.
2017. márc. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen, komolyan. Füstölt marhaszeggyel túl drága lenne, és sokan nem kóser módra étkeznek.


És ha valaki tejföllel eszi a paradicsomlevest, akkor egészségére.


Gulyást is készítenek sokan disznóhússal, ami nemcsak borzalom, de képzavar is, ám ha nekik úgy ízlik: csak tessék.

2017. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne fárasszál már.
2017. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért, arra gondoltál, hogy libacombbal készítik? Aki nem akarja nem veszi meg, rajta van, hogy milyen hús van benne.

És vannak más felekezetűek is, akik szeretik a sóletet...

A paradicsomleves tejföllel meg egyáltalán nem idevágó hasonlat, az pusztán ízlés kérdése.

2017. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Unalmas már ez a sok zsidaj siránkozás!


Ha nem tetszik a bolti sólet, egyél maceszt! :D

2017. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak zárójelben jegyzem meg, hogy kóser zsidó nem eszik semmiféle konzervet, ha füstöl marhahús, ha pácolt libamell van benne, akkor sem, mert maga az elkészítési mód nem kóser.
2017. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még eszembe jutott, hogy régen volt a 800 gr-os Glóbusz sólet, füstölt marhaszeggyel, és két kemény tojással, igaz, az sem volt kóser, de valami isteni finom volt.
2017. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Disznóhússal, marhahússal nekem aztán nyolc, szerintem ízletesen vannak elkészítve ezek a konzik, én csípem. Egyik ismerősöm meg attól mászik a falra ha olyannal találkozik ami kolbásszal készül. Engem ez sem zavar, azt is megeszem.
2017. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!