Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 1 éve lejárt szavatosságú...

1 éve lejárt szavatosságú élelmiszer fogyasztása mit okozhat?

Figyelt kérdés
Okozhat valamilyen betegséget?

2017. ápr. 19. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tavaly hazalátogattam. Anyum mondta, hogy volt a piacon és egy román csavotol (vagy inkább a termék volt az) vásárolt mindenféle konzervet, mint mondta tök olcsón. Mivel nem volt hirtelen más kesz kaja otthon, ajánlotta, hogy amíg készít valamit, egyek meg egy tonhalas konzervet. Mondtam remek, szeretem én azt+ nagyon éhes voltam!!


Picit fura íze volt, de csak megettem. A kiskutyámat is megkinaltam, ő is evett belőle. Később amikor már belakmaroztunk, megnéztem a konzerv dobozát (hogy a francba nem jutott eszembe előbb..Az éhség megteszi a magáét..namind1)..A dátum: 1992-ig volt fogyasztható!!! Tavaly ugye 2016-ot írtunk..Huuu..Gyorsan mentem a konyhába megnézni a többi "akciós" terméket és egytől egyig mind lejárt már több mint húsz éve..Azt hiszem a "legfrissebb" 1995-ben járt le. Mint láthatjátok, túléltem és a kutyus is, de neki egésznapos hasmenése volt aztán :-( Mik meg nem történnek az emberrel...Néha azért nevetek rajta..

2017. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen élelmiszer.
2017. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!