Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha megettem a műbélt a virslir...

Ha megettem a műbélt a virsliről, tehát azt a műanyagot lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Szúr a mellkasom, nehezen nyelek. Zavar mikor iszom, olyan, mintha egy gombóc lenne ott.

2017. máj. 18. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy gombóc lenne a torkomban*
2017. máj. 18. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szar dolog lesz, mikor kijön. a gombóc érzés inkább pszichoógiai hatás.
2017. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton távozik, semmi bajod nem lesz tőle.
2017. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A két dolognak nincs köze egymáshoz. Ami a rossz hír, hogy pánikbetegségre hajlamos vagy.
2017. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem ilyen anno a tojástól, méztől, nyers káposztától...Ne aggódj, sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, csak várj amíg elmúlik, és többet akkor ne egyél ilyet.
2017. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

placebo hatás szerűségbe vagy...bebeszéled magadnak, h ott van és érzed is...


de miért etted meg?

2017. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ha megettem a műbélt a virsliről, ..." Magát a virslit meg kiköpted?
2017. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tul eltem :D

Roviden: anyukam megfozte, nem szedte le rola csak a sajatjarol mert sietett munkaba, en lattam h lelett szedve es azt hittem mindrol. Ugyh csak nyugodtan beletettem a kiflimbe es hotdogot keszitettem belole. Nagyon nem latszott, meg nem is figyeltem, mert kozbe a kemia fuzetemet lapozgattam es azon jart az eszem ugyanis ma emelten erettsegiztem belole. :D Aztan siman megtudtam enni az volt a fura, h nagyon szomjas lettem es olyan volt mintha tul nagyokat harapnek, mintha tul sokat akarnek egyszerre lenyelnim elkezdett szurni a mellkasomba. Es nagyon gyorsan ettem, mert korgott a hasam.

Aztan egybol eszembe jutott h lehet rajta maradt es igen rajta maradt.

Aztan lehet h 6 ora elteltevel ahogy ezt kiirtam a tuneteim inkabb a masnapi kemia miatti izgulastol voltak, nem tudom:D

2017. máj. 19. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, feeltűnt volna, ha a műanyagot eszed...
2017. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!