Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Börtönben milyen ételek és...

Börtönben milyen ételek és italok vannak? Napi 3 étkezés van?

Figyelt kérdés
Nem készülök oda, csak kíváncsi vagyok :-)
2017. jún. 19. 17:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
88%
svédasztal:D
2017. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen, de nehogy azt hidd, hogy svédasztalos reggeli és étlap. A legmoslékabb menza van rendszerint.
2017. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő módon nagyságrendekkel jobb az étkeztetés, mint például kórházakban.
2017. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
4-es kifelejtte azt, hogy a börtönök rendszerint tisztábbak is...egykét eü-s dolgozó meg tuti onnan jött át, azok alapján, ahogy bánik a betegekkel.
2017. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a szakdolgozatomat írtam, több BV-intézetbe ellátogattam, ahol kaptam ebédet. Ugyanazt amit a fogvatartottak és az ott dolgozók.


Az ebédet a fogvatartottak készítették, általában jó ízű volt, de azért nem egy éttermi koszt. Volt főzelék, tésztaétel, sülthús. Változatos volt és minden alkalommal főtt étel.


Reggeli és est étkezésekben nem volt lehetőségem részt venni.

2017. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Eü. dolgozó vagyok, börtönben nem dolgoztam, de a volt főnököm több, mint 10 évig volt börtönorvos a Kozma utcában, mesélt ezt-azt.

Van különbség aközött, hogy két hétig vagy kórházban, és ez alatt szar kaját kapsz, amit a hozzátartozóid kipótolnak banánnal, szőlővel, milka csokival, vagy 3-5-10 évig vagy börtönben, és havonta kapsz egy csomagot.

Ami engem legjobban megdöbbentett az elbeszélések kapcsán, hogy (idézem) a rabok bármit megtesznek egy levél C-vitaminért. Ebből az egy mondatból levonhatod azt a következtetést, hogy milyen minőségű az élelmezés a börtönben. Ez számomra felháborító, mert bármit is követett el az az ember, a bíróság szabadságmegvonásra ítélte, és nem egészségmegvonásra. Bekerül egy 20 éves kölyök valami brahiból elkövetett hülyeségért, leüli a büntetését, és kijön 25 évesen fogatlanul, fizikai roncsként.

Persze, ha engem rabolt ki, megérdemli a büdös kölyke, de ha az én fiammal történik meg...

2017. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha a te fiaddal történik meg? Miért, a te fiad mivel különb a többi bűnözőnél, ha kirabol valakit?

Mellesleg "brahiból" elkövetett dolgokért rendszerint nem ültetnek le senkit 5 évre.

Büntetés meg csak akkor jogos, ha téged rabolt ki, mi van? Ki vagy te, hogy téged megtámadni nagyobb bűn, mint mást?

Az összehasonlításod meg nevetséges, ám egyben felháborító is, hogy egy pitiáner sittrevalót képes vagy előbbre tartani. A szerencsétlen beteget miért kéne megszólni azért, mert a rokonság kipótolja a kórházi moslékot, hogy legalább rendesen tudjon enni?

Ellenben a sittes aztán rohadtul megérdemli, hogy pluszkajával tömjék, miközben épp a jogerős büntetését tölti.

A hozzád hasonlók miatt tart ott az egészségügy, ahol...

2017. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
8-as, teljesen félreértettél, de azt hiszem, nem fogok most magyarázkodni. Fuss neki még egyszer, ha megérted, amit írtam, jó, ha nem akkor úgyis megette a fene.
2017. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"a volt főnököm több, mint 10 évig volt börtönorvos ... a rabok bármit megtesznek egy levél C-vitaminért. Ebből az egy mondatból levonhatod azt a következtetést, hogy milyen minőségű az élelmezés a börtönben."


Na jó, de melyik volt az a tíz év, amikor ő börtönorvos volt? Azt azért tegyük már mellé legalább.

2017. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!