Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mostani csipszeknek, miért...

Mostani csipszeknek, miért nincsen ízük?

Figyelt kérdés

Régóta nem ettem csipszet. Emlékszem milyen jól erős ízük voltak. Újból elkezdtem csipszet enni. Észre vettem hogy mostani csipszeknek nincsen ízük, olyan mintha papírt ennél.

Talán nagyon csípős csipsznek van valami íze, inkább csípős ízt lehet érezni. Mostani csipszek, miért íztelenek?



2017. júl. 3. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

1. Nosztalgikus idiotizmus

2. Korral járó érzékszervi gyengülés

2017. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Csökkenteni kellett a sótartalmat. Már a szeletelt bacon is sótlan!
2017. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem nosztalgikus idiotizmus...pár éve bevezették a "chipsadót"ami miatt a gyártók kénytelenek sótlan íztelenebb zsírtalanabb csipszeket gyártani...sajnos...
2017. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Jól mondják az előző válaszolók. A chipsadó miatt csökkentették a só és zsìrtartalmat, mert ha nem tennék ezt meg rohadt drága lenne a chips és akkor meg az lenne a baj.

Egyébként sózással lehet rajta segíteni.

2017. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hagy döntsem el én h mit eszek és ne az állam döntsön az izlésemről...érdekes módon persze az "egészséges "alkoholt meg cigarettát lehet kapni...amióta az iskolai menzákat is ízetlenné tették azóta a gyerekek nem eszik meg hanem megy a szemétbe a kaja...ha én a zsíros fűzseres chipset akarom enni tegyék lehetővé h ha drágábban is de megvehessem...
2017. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Iszonyatosan olajos, sós az összes, nem értem miről beszélsz. Ehetetlenek.
2017. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Pl a régi cheetos sajtosnak volt íze és olyan narancssárga lett az ember ujja a sajtportól hogy ihajj...most meg már szinte semleges kukinak tünik...a lays szintúgy mint a chio rosszabb lett...
2017. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban ízlik így, korábban túl intenzív volt.
2017. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!