Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ajánlanátok a tofut?

Ajánlanátok a tofut?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 23:34
 1/8 anonim válasza:
100%

Bővebben?, Mihez?


Egyébként ajánlom... Vietnamikent nagyon sokat eszem, valtozatosabb lehet tole az etrended :)

2017. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Egyel tofut.
2017. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát egészségileg mi a véleményetek. A 2-dikról nem vagyok meggyőződve, de akkor az első ajánlja.
2017. júl. 11. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Színtiszta fehérje, könnyű (úgy értve, hogy nem nehéz, zsíros étel, ami után egész nap szarul vagy), sokféleképpen elkészíthető és finom.
2017. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Én nem ajánlom, nekem személy szerint emésztési problémákat okoz. Egyáltalán nem tudok semmilyen szója terméket megemészteni.
2017. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Húsmentes éveimben sokat ettem, de nem szerettem igazán, sem ahogy én készítettem, sem a kínai büfében/ vega kiszállítóktól.


A boltban kapható füstölt tofu vékonyra vágva, mikro sütőben ropogósra sütve vagy serpenyőben pirítva bír némi élvezeti értékkel, mintha csipszet ropogtatnék.


Én nagyon puffadtam tőle, bár lehet egyszerre nem kellett volna megenni az egész dobozzal. Nem emlékszem már, hány dkg egy doboz tofu.

Készítettem belőle csilis babot, töltött paprikát, de ma már nem enném meg.

Az állati eredetű zsiradékokat soha nem fogják helyettesíteni a növényi eredetű zsírok, alapanyagok nem fognak úgy oldódni benne a fűszerek, illetve az állaga sem lesz olyan.

Nem tudom, miért akarsz tofut enni.


Ha hiányzik pl a kolbász íze, akkor kóstold meg a köles-kukorica csemegét vagy a csicseri kolbászt. A fűszerezése és formája olyan, mint a kolbásznak, az íze halványan emlékeztet rá.

Bio boltokban kapható. Ha ügyelned kell a vonalaidra, vedd figyelembe a kcal tartalmát, mert bizony elég magas és ebből a CH a sok.

2017. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a tofut, főleg ázsiai ételekben.
2017. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én semmi különöset nem veszek észre magamon ha eszem.. olyan mint a tojás...
2017. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!