Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez csak szerintem átverés?...

Ez csak szerintem átverés? Nektek ez mennyire fér bele? (Csipkebogyó lekvár a Lidl-ből. )

Figyelt kérdés

Itt a kép a megvásárolt lekvárral együtt:

[link]

Vagy itt a 45. oldalon:

[link]


Tehát az újságban az van, hogy 100% csipkebogyó, és hogy csipkebogyó lekvár. Ehhez képest van benne cukor (+ pektinek, csipkebogyólé és citromsav is), ill. a neve sem lekvár, hanem csipkebogyó kenhető gyümölcskészítmény, valamint az üvegnek is más az alakja, mint az újságban. De ami a leginkább zavar, hogy cukor van benne. Lehet, hogy ők a 100 g gyümölcs/100 g-ot értik 100%-nak? Ki mennyire érzi ezt átverésnek? Ha a boltban szembesülsz vele, hogy nem pont ugyanazt kapod, mint amit ígértek, mit csinálsz? Megveszed vagy otthagyod?



#Lidl #átverés #csipkebogyó lekvár
2017. szept. 25. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Az újságtól függetlenül megnézem az összetevőket. Tökmindegy, mennyi csipkebogyóból van, ha van benne más is, akkor nem 100% csipkebogyó, ez világos.

Nem venném meg, mivel nem eszem hozzáadott cukrot.

2017. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Tök más termék, nem zavar?
2017. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A 2 terméknek a tömege, és hogy "csipkebogyó" egyezik meg.
2017. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt benézted..ez egy teljesen más termék! Ha nincs az amit én szeretnék és az eladó is hiába keresi, akkor nyilván nem veszek meg egy teljesen más összetételü terméket csak mert van benne egy kis csipkebogyó...én semennyire nem érzem átverésnek ebben a formában, mivel valószínű te hoztál el mást mint amit hirdettek...ha viszont kellően végigjártad az üzletet és eladói segítséggel is csak ezt találtad akkor nem a netre írnám, hogy ez most átverés-e hanem jelezném az üzlet vezetőnek/helyettesnek esetleg az ügyfélszolgálatnak, hogy akkor ez most hogy is van...mert valamilyen oknál fogva a fogyasztó védelem nem igen szereti a vevő megtévesztését...vagy ha ennyire neten akarod az igazadat nem Gyk-ra írnám, hanem a facen megkeresném a lidl-t vagy privát üzenetben vagy nyilvánosan osztanám meg a képet és érdeklődnék...nem biztos, hogy ez csak a te problémád lehet más is járt így
2017. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért azt nem állítanám, hogy tök más termék, mert az elején a feliratok (Fruit Spread, Rosehip, Alpenfest) és a kép is megegyezik.
2017. szept. 25. 22:36
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Akkor viszont, ha ott is elolvastad az összetételt és te nem erre gondoltál minek vetted meg? Ha én x terméket keresek és csak azt nem veszek meg y terméket inkább megnézem más üzletben, de ha nem létfontosságú, hogy megvegyem csak azért akartam megvásárolni mert most akciós, akkor inkább kihagyom...ahogy hirdetik az újságban és más van az üzletben kitéve a meghirdetett termékre az a vásárló megtévesztése...bár okosak és szeretik az apróbetűs részeket is kihasználni az ilyen hirdetéseknél.. 4-es voltam
2017. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mert van a családban olyan, akit nem zavar, ha van benne egy kis cukor, és szereti a csipkebogyót.
2017. szept. 25. 23:04
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
😂akkor egészségére...lépj túl rajta engedd el... megvetted és ennyi...
2017. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Miert akarod lejaratni s LIDL-t? Rovid idon belul ez a masodik LIDL szapulo kerdes.

Szanalmas vagy.

2017. szept. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elejét is megmutathatnád az üvegnek.
2017. szept. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!