Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fél éve lejárt pattogatni...

Fél éve lejárt pattogatni való kukoricát el lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem.

A kukoricátnak semmi baja, de a rajta levő zsíradék/szósz lehet romlott.

2017. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Én is azt mondom hogy ha van rajta valami szósz, vaj, sajtkrém, vagy bármi egyéb, és nem natúrról van szó akkor azzal lehet probléma, de nem feltétlenül. Én 1 éve lejártat is megcsináltam, és semmi bajom nem lett tőle, ízre is jó volt még.

Persze régen volt nekem olyan kukoricám ami nem abba a tasakba volt beletéve hanem nagy zacskóba volt és nekem kellett egy zárható lehetőleg üvegedénybe tenni ami hőálló tehát mikrózható, annyit tettem bele amennyit akartam és az szépen kipattogott pár perc alatt, de az ha lejárt és eltelt azóta jó pár hónap már alig alig pattogtak ki a kukoricák, inkább csak simán megégett benne, de ami kipattogott annak nem volt baja.

2017. nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!