Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudnék ilyen édességet venni?

Hol tudnék ilyen édességet venni?

Figyelt kérdés
Kb.5 évvel ezelőtt az iskolai büfében lehetett kapni Halofreezet(nem biztos,hogy így kell írni). Ez egy olyan édesség,aminél egy szellem alakú cukor pálcikát savanyú ízű cukor porba lehet mártogatni és így megenni. Szeretnék venni néhányat a régi idők emlékére. Azonban ha beütöm Googlebe,akkor valami táncot és fagyasztott csirkét ad ki. (Szeged)

2018. jan. 11. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez lenne az?

[link]

[link]

2018. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló van az Auchanban szerintem. De lehet csontvázas. Fekete zacskós rêmlik nekem, tényleg finom. :)
2018. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szegeden a Tescoba vagy akar az euro familybe :) mintha ott lattam volna ilyeneket
2018. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Euros boltok, kis boltokban, Müller, Kik, vásárokban az édességeket árulóknál szokott lenni.
2018. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eurofamiliben láttam én is
2018. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Auchanban vagy valami nagyobb hipermarketbe van és HORRORFREEZ nek hívják
2018. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

#1: Nem ilyenre emlékszem,szerintem sötét színű volt(talán lila,fekete,nem tudom) és téglalap alakú volt ha jól tudom. Viszont ez is jól néz ki. :D

A többi válaszolónak is köszönöm a válaszát,meg fogom nézni ezeket a boltokat. :)

2018. jan. 13. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!