Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyek a leginkább laktató,...

Melyek a leginkább laktató, ugyanakkor alacsony kalóriatartalmú élelmiszerek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nincs ilyen.


Pontosabban egyénfüggő. Mindenesetre a fehérjedús ételeknek lehet a legtöbb esélyük rá. Egyesek esetében pedig a zöldségeknek. Ez amúgy jó kis kombó, de nem mindenkinek elég az éhség csökkentéséhez.


A családtagjaim 1000 kcal alatt nem laknak jól semmivel (csak éhesebbek leszünk) s már rengeteg mindent próbáltunk. Ez persze nem baj, az embernek sok kalória kell egy nap.

Van, akinek az étel összetétele nem számít, csak a kalória. Simán jól lehet lakni 10 fizikailag némileg aktív órára gyors szénhidráttal, ha az ember olyan.

2018. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a félig sült-félig párolt zöldségek váltak be, kevés zsiradékon készítve és nem túlpuhítva.

Mivel sokféle zöldség létezik, és sokféle módon, sokféle füszerezéssel lehet öket elkészíteni, ezért igen változatos étrendet lehet összeállítani a segítségükkel és nem lesz unalmas vagy egyhangú.

2018. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Uborka, káposzta, paprika, gomba, tök, brokkoli, karfiol, spárga, spenót, áfonya, zeller, ananász, répa, alma, szilva

túró

2018. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a parolt kaposzta-sargarepa, vagy a parolt brokkoli-sargarepa valt be egy szelet natur sult csirkemellel (a fott kajak kozul).

Nyersen szeretem ragcsalni (es eltelitenek): alma, sargarepa, uborka, bebispenot, zoldborso(borsot csak nyersen, vagy fagyasztottat kiengedve eszem), cekla (nyersrn lereszelve finom), nyers gomba

2018. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor velem van a baj,de hiába nyakalok be egy fazék párolt zöldséget,a hasam elreped,de éhes maradok. Engem ezek laktatnak: krumpli,tojás,puliszka
2018. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor veled van baj!
2018. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj, egyszerűen ilyen. No, én a krumplival sem lakom jól, egy kilóval zsírban sütve sem :) Csak sok fehérjével és sok-sok kalóriával.

A zöldség sokakat rosszul laktat, ez normális dolog.

2018. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!