Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha a csokimikulások esetében...

Ha a csokimikulások esetében annyira figyeli mindenki, hogy igazi csokoládéból legyen, ne kakaómasszából, akkor a túrórudinál miért nem? Hiszen abból sokkal többet eszünk egy év alatt, nem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én már csak olyan csoki mikulást veszek ami márkás. Mert azoknak a csokiknak finom a rendes táblás csokijuk is.

Pl: Kinder, Milka, Boci, Kit-Kat, Nesquik, Tibi, stb.

Az ilyen noname csokimikulások, azok mind kakaómasszások. Az nem finom és nem is veszek olyanokat már.


A túrórudikból is márkásakat veszek. Azoknak finom a csokibevonójuk. Pl: Pöttyös, Mizo, Oké, Cserpes.

Az ilyen noname túrórudikat nem is veszem meg, mert amiket veszek azzal meg vagyok elégedve és azokat szeretem.

2018. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Pöttyös, Mizo, Oké, Cserpes... mindnek kakaómasszából készül a bevonata. Jelenleg nincs is olyan rudi, amelynek igazi csokibevonata lenne, akkor mit figyeljek a címkéjén?
2018. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem nem is érdemes túrórudit venni. Akkor már jobban jár az ember valami igazi csokival, amit túró mellé majszolgat. Csak persze úgy macerásabb, nem lehet pl. az utcán, menet közben elővenni a zsebünkből...

Tényleg kár, hogy nincs egy túrórudi se, ami igazi csokival lenne bevonva. Nem is értem, hogy a gyártók miért nem kapcsolnak, hogy itt van egy rés, amire rá kéne ugraniuk...

2018. okt. 24. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!