Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik szaloncukor a legfinomabb?

Melyik szaloncukor a legfinomabb?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami igazán minőségi, finom szaloncukrot venni karácsonyra. Szerintetek melyik márkából érdemes venni? Max. fél kilót szoktunk belőle megenni, de nem szeretnék belefutni, valami kakaós masszás, agyoncukrozott, aromázott sz.rba. Légyszi olyat írjatok, ami vidéken is elérhető vagy lehet online rendelni. Köszönöm!
2018. okt. 30. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobbakból a Stühmert étcsoki trüffelt, Szamost szoktuk venni, vagy Milkából a feketeerdőset vagy a csökiözönöset. Mondjuk mi Gombóc Atrúrok vagyunk, nekünk mindegy milyen csokoládé. :)

Átlalában a Stühmerből és a Szamosból is van kimérős, kis boltokban is szoktam látni.

2018. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Én a Milka szaloncukrokat szeretem. A marcipános és az erdei gyümölcsös a legjobb.
2018. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bonbonettinek a zselés szaloncukra a kedvenc nálunk.
2018. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!