Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit szoktatok reggelizni?

Mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés
Illetve hánykor keltek,hogy ez meglegyen?

2018. nov. 27. 05:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

7-kor kelek. Nem mindig otthon eszem. Mindenfélét szoktam, szendvics, péksüti, tejbegríz, zabkása. Van, amikor otthon, van, amikor viszem magammal és a melóhelyen eszem meg, van, amikor útközben beülök valahova reggelizni.

Hétvégén szoktam tojásos ételeket vagy bundáskenyeret.

2018. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%
Melyik okos pontozgat itt le válaszokat? Mi nem hasznos abban, ha valaki leírja a mit reggelizel kérdésre, hogy mit reggelizik?
2018. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

Akkor ékelek, amikor sikerül felébredni.

Reggeli, 6 kávé és fél doboz cigi. Napközben is ezt folytatom, mert amint eszek, megyek vissza lefeküdni. Igy, inkább csak éjszaka eszek. Napközben, 1-2 alma, banán, körte, stb.

2018. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"A kétszersült nem kenyér."


De. Kiszárítva és újrapirítva. Innen a neve is. Illetve némely kétszersültek tésztájába zsiradékot és cukrot is tesznek pluszban.

2018. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%

A "a kétszersült nem kenyér" válaszon nagyon jót nyerítettem :DD


Kérdésre válaszolva, változó, hogy mikor kelek, attól függően, hogy hányra van órám. Legrosszabb esetben 6.30 körül, legjobb esetben dél körül. Nem igazán szoktam reggelizni, általában maximum lehúzok egy kávét. Nagy ritkán esetleg müzli tejjel, vagy útközben veszek egy szendvicset, péksütit. Szökőévente meg valami tartalmasabb reggeli, mondjuk bundáskenyér.

2018. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
12%

Nekem a kenyér ez: [link]

A kétszersült meg ez:

[link]


A kettőnek semmi köze egymáshoz, de kötözködj meg egy kicsit, Andizsuzsi.

2018. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szabadúszó vagyok, 7 körül kelek, és 8-kor reggelizek. Általában natúr joghurtot, bele DM-es pehelymixet teszek. Hozzá egy bögre tea.
2018. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Általában szendvicset, néha müzlit , joghurtot vagy valami mást.

Én 6:26 kor kelek és kb. 6:45-50 kor készítem el a reggelit.

2018. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Hollandul nem tudok, de google fordítóval angolra fordítva rögtön az első mondat:


"Rusk is a easily digestible, very dry form of bread"


Szóval ez is kenyér.

2018. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%

Értem. Tehát a zsemlemorzsa is kenyér, sőt, a liszt is. Ok.


Tehát akkor fogalmazzunk igy: hagyományos kenyeret sosem eszem. Most jó? Még valami, amibe bele szeretnel kötni? Mert látom a lényeg átjött.

2018. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!