Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit szoktatok reggelizni?

Mit szoktatok reggelizni?

Figyelt kérdés
Illetve hánykor keltek,hogy ez meglegyen?

2018. nov. 27. 05:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy segítek, mert én tudok hollandul. Itt a második momdat: "Het is vergelijkbaar met, maar niet hetzelfde als geroosterd brood."

Összehasonlítható a pirított kenyérrel, de nem ugyanaz.

2018. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
71%
Miért kell ehhez a holland nyelvig elmenni? :-O
2018. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
:D
2018. nov. 27. 17:18
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, délelőtt nem eszem.

De a családban senki nem hajlandó reggeli miatt korábban kelni, igaz, ez 6 órai munkakezdésnél érthető is... Plusz felkelés után nem is tudunk azonnal enni.

Aki reggelizik, az általában valami édeset, de elég széles a kör. Nálunk nem számít a napszak ilyen dolgokban, legfeljebb a praktikusság, úton vagy munkában nem tudjuk azt enni, mint itthon, nyugiban, frissen.

2018. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

22!


Csak és kizárólag azért, mert én Hollandiában élek és azt linkeltem be, amit eszek. Az egyik kedves hozzászóló volt kedves hollandról angolra lefordítani a wikipédia szócikk elso mondatát-magyarra már felesleges, ugye- így gondoltam segítek és lefordítom a másodikat. Ennyi.

2018. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%
fél 6-ra járok dolgozni, a munkahelyen reggelizek. 4 óra után kelek, munkába menet veszek magamnak péksütit vagy viszek otthonról szendvicset, az a reggeli. Egy időben tartottam a munkahelyi teakonyhában zabkását és ott megcsináltam reggelire, de rájártak a kollégák, így túl gyorsan elfogyott, nem érte meg :(
2018. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
24. voltam, az talán érdekes lehet, hogy a reggeli előző nap készül, akkor van rá idő (kivéve, ha pl. 3 napos kenyérről van szó, akkor még korábban). Pl. másfél órája melegedett össze egy emberes adag zabkása holnap reggelire. Reggel nincs rá idő, ahogy enni sincs.
2018. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
69%

Igen, a zsemlemorzsa kenyér. A liszt nyilván nem az.


Hasonló a pirított kenyérhez, nem az, mert máshogy készül kicsit, de attól még kenyér.

2018. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!