Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fagyasztóbol kivett darálthúst...

Fagyasztóbol kivett darálthúst csináltam meg hamburgernek, ugye nem fogok meghalni?

Figyelt kérdés
Még ősszel fagyasztottam kb. le 50-50 marha sertés mixelt darálthúst,de félek,hogy megfogok tőle halni?! Nem rég olvastam egy cikket,hogy az 5 napos spaggettiől meghalt egy fiú gondolom a darálthúsba volt valami baktérium és azèrt. Na de amit én megcsináltam annak nem volt fura szaga :( de sose tudn.... :((( valaki segítsen légyszi,kihányjam ???
2019. jan. 30. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A cikk szerint az a spagetti 5 napig szobahőmérsékleten volt.

Nem lesz balod.

2019. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz semmi bajod tőle az a hús max 4 hónapja volt lefagyasztva. Inkább gondolkodj reálisan és ne ilyen kattintás vadász cikkekre pazarold az időd.
2019. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

A spagetti 5 napig állt a konyhapulton, szobahőmérsékleten.


A te húsod pedig fagyasztóban volt.


Ez most komoly kérdés? Nyilván erre van a fagyasztó, hogy ott sokáig eláll az étel.

2019. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
De sajnos az evés halálos.
2019. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha ez megnyugtat, én is fagyasztóból kivett darált húsból sütöttem fasirtot vasárnap, meg is ettem, aztán még élek.
2019. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Aki eszik,mind meghal.
2019. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak egy kicsit beparáztam most ettől, mert elég régóta a fagyon volt és ne hogy valami parazita legyen benne. Eddig még nem éreztem semmi tünetet magamon ,remélem akkor megélem a holnapot.
2019. jan. 30. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Ne aggódj!

Van élet a halál után.

Petőfi Sándor is meghalt, mi meg élünk. Tehát van élet a halál után. :)

2019. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!