Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért kell még a krémtúrót is...

Miért kell még a krémtúrót is agyon agonizálni ilyen mértékben?

Figyelt kérdés

Anno volt egy fajta sima krémtúró,oké.Aztán jöttek ezek a mandarinos,meg mit tudom még milyen ízű krémtúrók,tetszett is,megkóstoltam néha 1-1 ilyet.

Erre ma mit látok ? Milli Fitt krémtúró, -30%cukor,áfonyás gabonával,öcsém... ki volt az az idióta aki kitalálta ezt ? Muszáj minden hülyeséget kitalálni ? Lassan már az eredetit nem lehet megtalálni,ráadásul milyen szépen összement az évek alatt a kis dobozka,mert ugye spórolni azt kell a mennyiséggel.Gyökér banda.


2019. febr. 12. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Agonizálni? Mit akarsz ezzel mondani?
2019. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

helyesen: agyon variálni

épp most löktem be egy finom vaníliásat

és most agonizálok, mert elfogyott

2019. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Amúgy meg kereslet és kínálat, ennyi az egész. Ha nem venné ezeket senki és nem lenne rájuk piaci kereslet, akkor nem gyártaná senki. Felesleges ezen agonizálnod, nem kell olyat venned, ami nem tetszik, ennyire egyszerű.

2019. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát bakker, én nem tudom mi lenne velem kekszes krémtúró nélkül... Már a pirosmogyorós elvesztése is nagy törést okozok az életemben, a kekszes krémtúrót lécci ne vedd el tőlem. :(


Amúgy finomak, tök jó az is, hogy mernek merészebb irányba indulni és nem ragadnak le az eper-csoki-vanilia szentháromságánál.


A kisebb dobozért én is haragszom, de e'vvan, legalább még lehet kapni.

2019. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!