Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a finom ételeket?

Szeretitek a finom ételeket?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó étel, ami ízlik (bár ez nagyon változó és relatív, avagy személyenként változó dolog), boldogságot okoz. Szeretem, ha boldogságot okoz valami.


Ugyanakkor hiába finom egy diós bejgli, nem szeretem, mert allergiás vagyok a dióra és nincs kedvem hónapogig vérző szájjal és torokkal gyógyszereken élni csak azért, mert egyszer jót ettem.


És sokan a salátát (a saláta nevű zöldséget) nem szeretik, én némi bor ecettel és oliva olajjal előszeretettel fogyasztom. Nekem ez finom. Neked nem biztos.

2019. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, én kifejezetten nem szeretem a finom ételeket. Én csak rossz ízű, gusztustalan ételeket fogyasztok.
2019. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem! Én már várom mikor jön el a tudományban az a korszak, amikor csak betudjuk reggel tölteni intravénásan a szükséges tápanyagokat és mehetünk a dolgunkra. Egyszerűen időpocsékolás az a sok főzőcskézés, és kitalálni mit zabáljunk napi szinten.

Meg azok a hülye kerti partik is tök fölöslegesek. Minek élvezni az életet? Nem jobban megéri robotolni egész nap egy munkahelyen? :-)

2019. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Mi ez a kérdés :D
2019. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szeretek finom ételeket enni
2023. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!