Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Dietazashoz az ilyen norbi...

Dietazashoz az ilyen norbi update pudingok nem jok igaz? Hiaba 0% de tejcukor van benne, vagy rosszul tudom? Az alpro nevezeturol mi a velemenyetek az mehet dieta alatt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Meg lehet kövezni , de bárki bármit mond a Norbis cuccok nagyon jók, és szerintem finomak is.

Anya 20 kg-t dobott le magárol , mondjuk persze az étrendje is megváltozott, de ha nasira, sütire vágyott Norbis kaját evett, és ha kenyeret evett szintén Norbisat , mai napig úgy hogy nem diétázik.

2019. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nincs semmi értelme a kérdésnek. Az hogy "diéta" nem mond semmit, millió féle diéta létezik.
2019. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Diéta vagy fogyókúra? Nagyon nem mindegy.


Diéta: cukorbetegség, inzulinrezisztencia étel érzékenység vagy allergia (tejtermék, glutén) esetleg műtét miatt.


Fogyókúra: zsírcsökkentés a cél.


Egyébként igen, jobb a tejet elkerülni a cukortartalma miatt, kiválthatod növényi tejjel.

2019. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én se igazán tudom értelmezni a kérdést.

Ha a cukorral van bajod, akkor azért ennyire nem kell kerülni, inkább csak a hozzáadott cukorral van a baj. Az meg van az Apro-ban is.

Ha fogyókúrás diétáról van szó, akkor azért is feleslegesnek tartom a Norbi szir-szer-(meg a harmadik) termékeket, mivel anélkül is lehet fogyni, hogy kidobsz ezekre a cuccokra egy csomó pénzt.

Ha mindenképp valami hasonló cuccra vágysz, én a natúr joghurtra szavaznék ,gyümölcsdarabokkal. Figyelem! Nem gyári gyümölcsös joghurt, hanem megveszed külön a natúr joghurtot, meg külön a gyümölcsöt, és összekevered. Fűszerezni is úgy fűszerezed, ahogy akarod.

2019. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!