Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Tesco-s 1,5%-os tej is...

A Tesco-s 1,5%-os tej is Update 1-es? Itt ír cukortartalmat,12 g, de ez csak tejcukor és nem finomított cukor, ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Vegyél elő egy biológia könyvet és ott nézd meg,hogy a tehéntejnek milyen beltartalmi értékei vannak. Ja és nézd meg a tescos tej dobozát is!

Olvass!

2009. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
a "C B A" -s az 1es kod ezért szerintem a tescos is
2009. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha fogyni akarsz akkor minek iszol tejet? A tej a macskáknak való, azokon kívül a természetben te láttál már oylan állatot amelyik megissza a másik tejét?? (az emberen kívül..)

Egyébként a tejnek nem a cukortartalma a legnagyobb baj hanem a zsírtartalma, a telített zsírok az ellenségeid :) telített zsírok: fizikailag minden olyan zsír, ami szilárd, állati zsiradékok stb.

2009. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te nemiszol tejet mi vagy te ?? ilyet se hallottam még hogy vki nem iszik tejet a vegák hust nem esznek meg valamelyik ember nem szereti a a gyümölcsöt most meg már a tejet se ? ez ilyen divat lett ..? én nemeszek ezt meg azt és akkor már vmivel tehetem magam
2009. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!