Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lejárt szavatosságú kockasajtt...

Lejárt szavatosságú kockasajttól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Már megettem, mire észrevettem, hogy 1 hónapja lejárt. Végig hűtőben volt és az íze is ugyanolyan volt, mint mielőtt lejárt.
2019. júl. 19. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyit, hogy megettük az egész dobozzal, mégcsak meg sem keményedett. Ugyanolyan volt, mintha aznap vettem volna. Le sem merem írni, mikori dátum volt rajta.:) Egy hónapnál jóval több: 6.

Nyilván nem akarok senkit arra biztatni, hogy 6 hónapja lejárt szavatosságú kaját egyen, de a kockasajtnak az égadta egy világon semmi baja nem volt. Még én is csodálkoztam.

2019. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2019. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg "minőségét megőrzi" van csak ráírva, nem "fogyasztható". Mindenesetre tényleg nem lett bajom. :)
2019. júl. 20. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!