Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lefagyasztott tejszín kiengedé...

Lefagyasztott tejszín kiengedés (kiolvadás) után felverhető?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Teljesen szétesnek a tejszínben lévő fehérjék fagyasztás hatására.

2019. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2019. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

De, minden további nélkül fel lehet verni! SOk éves tapasztalat!

Nemrég kérdezet valaki ugyanezt, akkor is jöttek a "mindent jobban tudók" és közölték, hogy nem. Én megírtam, hogy lehet. A kérdezö kipróbálta és vissza is írt, hogy tökéletes volt a tejszín kiolvasztás után.

Ha megtalálom, belinkelem neked! (Meg hátha az elözöek is egysezr veszik a fáradtságot és elgondolkodnak, hogy elöször ki kellene próbálni, utána válaszolni, nem pedig hülyeségeket írni!)

2019. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Azt mar mmax fozéshez jó még talán
2019. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell verni
2019. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A tejszínt alaphelyzetben is sokkal könnyebb felverni, ha előtte fagyasztóba teszem és enyhén már jégkristályos.

Mindig így csinálom és sima kézi habverővel nehézségek nélkül kemény habbá verem. Volt már, hogy kicsit tovább maradt a jégbe, így várni kellett, hogy visszaolvadjon, de gond nélkül felvertem.

2019. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!