Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen spórolási technikákat...

Milyen spórolási technikákat ismertek a konyhában?

Figyelt kérdés

Egészen kicsi és durván nagy dolgok is szóba jöhetnek.

Mindenkinek van egy trükkje.

Osszuk meg az okosságokat. Lehet főzés közbeni, vagy a mosogatásnál, vagy ami eszetekbe jut. Negatívot most ne osztogass.



#konyha #energia spórolás
2019. dec. 19. 20:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
23%
A konyhafőnököknek nagy tapasztalata van abban, hogy hogy fűszerezzük az állott nyálkás húst úgy hogy még jól is essen a vendégnek. Ezzel kapcsolatban van mit tanulnunk és szívesen olvasnánk róla.
2019. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
38%

Ha valamilyen etelhez krumplit főzök, és főzővizére nincs szükség, abból szoktam egy jó kis levest főzni. A leszürt lébe egy gyufára darabolt sárgarépa, egy szál zöldhagyma, egy aprora vágott burgonya, egy nagy csokor petrezselyem+zeller kerül, ha van kis maradék karalábé karfiol rózsa, zöldpaprika, ha nincs elmaradhat.

Kevés húsos szalonát felszeletelek és ropogósra sütöm, a szalona megy főni a levesbe, a zsiradékon megfuttatok egy fél fej darabolt vöröshagymát, levéve a tűzről szórok rá kevés pirospaprikát, és rászüröm a levesre. Izesiteni sóval borssal izlés szerint.

Amikor már puha a répa rádobok tésztát és készre főzöm. Lehet cérnametélt, friss reszelt tészta, betűtészta. Én nagyon szeretem.

2019. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Eltűnt a konyhafőnök ?

Pedig csillogtathatta volna a tudását.

2019. dec. 24. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!