Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nem szeretem a hagymát de sok...

Nem szeretem a hagymát de sok dolog elkészítéséhez kell hagyma is. Mit lehetne tenni ilyen esetben? Lehet a vörös hagymát vagy bármilyen hagymát helyettesíteni valamivel pl hagyma por vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
Például a chilis babot nagyon kedvelem de ahhoz is kell legalább egy fél fej vörös hagyma az íze miatt. Viszont én egyszerűen kinem állhatom. Mindig kipiszkálom és pl ez egy vendégségben vagy barátok előtt nem lenne túl szép és illendő sem.

2020. máj. 21. 12:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%
És hagyma nélkül hogy csinálsz pörköltet pl. Hát anélkül semmi szaftja nem lesz
2020. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%

Na most akkor keserű lesz a hagyma vagy sem ?

A sunyi lepontozók itt jártak megint.. :)

2020. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Próbálj meg hagymakrémet használni és túllendülni az utálatodon.

A hagyma egyáltalán nem hagyható el a Magyar gasztronómiából.

2020. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Te magad főzöl ?

2020. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
44%
Pl. A helyedben tennék bele étkezési paprikát kockára vágva. A pörköltnel is ,babnal stb . Aztán paradicsom stb . Lesz ott szaft rendesen. Nem feltétlenül kell hagymát használni. Ok. Nem olyan mint a hagyma de legalább van alatta valami . :D
2020. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!