Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell rántani a gombát...

Krosszarcu kérdése:

Hogyan kell rántani a gombát hogy a gyerek is megegye?

Figyelt kérdés
Kirántottam, ő szétszette, és valami folyadék csöpögött belőle. Azt mondta hogy nem eszi meg mert tiszta olaj. De nem az volt csak valami vízpára záródott be. ??

2020. okt. 21. 15:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
#20 szakácsként pedig tudnod kellene. Hol tanultál?
2020. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
55%
20. Ez engem is érdekelne, melyik szakácssuliban végeztél?
2020. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
A Széchenyiben. Soha a büdös életben se nem szeleteltünk, se nem sóztunk rántott gombát.
2020. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
77%

Hát, ettől nem lettünk okosabbak. Melyik Széchenyi? Kaposvár? Kecskemét? Tanfolyam volt, vagy szakmunkásképző?

Szakácsként végeztél és soha nem szeleteltél még gombát? :O

2020. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Idáig a padlizsánt és a cukkinit is el szoktam fuserálni, de majd ezutáán!

Egyébként nem gondoltam volna hogy a rántott gomba ilyen indulatokat vált ki. És mi van, ha valami bolondgombát kérdeztem volna??

2020. okt. 23. 14:30
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Kecskemét. Nem, soha nem szeleteltem gombát rántott gombához. Nem mai gyerek vagyok, közel az ötvenhez, hidd el, érték hozza, de azért csak pontozz le.
2020. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
59%
#26-os Valószínűleg finnyás gyereket nem etettél, és fogalmad nincs hogy lehet kicselezni őket. Amúgy nem is szeletelésről volt szó, csak kisebbekre vágásról, bár pöfetegnél indokolt a szeletelés.
2020. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
36%

Ne pontozzátok már le a 20-as válaszadót!! igaza van, a bolti rántott gomba sincs szeletelve! Már miért lenne? Mindig egyben van. Hogy be lett-e sózva előtte, fogalmam sincs. De szerintem nem. Mert inkább a panírja sós.

Nem tudom nagyüzemben hogy készítik el, hogy ne follyon semmi belőle, vagy akárcsak a Tescoban, de NEM szeletelik, az biztos. Vegyetek boltit, aztán meglátjátok, hogy nincs felszeletelve.

2020. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

27!


A finnyás gyerek egyetlen problémája az volt hogy valami csöpögött a gombából. Nos, sem az éttermekben ahol dolgoztam,se otthon soha nem került csöpögő gomba a vendég vagy a csalad elé, pedig se sózva nem volt soha, se szeletelve.


Amúgy meg a 14. hozzászóló írta a szeletelést, a másik meg valamikor előtte a darabolást. Egyiket se kell. Eleve akkora gombafejeket kell panírozni, aminél nincs szükség darabozgatásra. Nem kell se főzni, se forrázni, se sózni, se nyomkodni, csupán a tönköt kitörni, tisztara dorzsolni és panírozni. Ennyi. További jó szórakozást, a kérdést törlöm a listámról, unom a huylesegeiteket.

2020. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Ezek jó nagy bolti gombák voltak a panírja sós, a sütéstől kissebbek lettek, de az én gombámból is csöpögött valami.
2020. okt. 24. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!