Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vízszűrű,érdemes venni,mennyi...

Vízszűrű,érdemes venni,mennyi az az összeg amiért már használhatót kapni?

Figyelt kérdés

Megéri vízszűrőt venni konyhai csapra? Nállunk nincs túl jó íze víznek,iható azért,de érezni,hogy nem az igazi. Gondolom ez függhet attól,hogy a lakásba milyen csövek mennek.

Mi az a kategória belőle ami megéri? Mondjuk egy 14 ezres?



2021. jan. 19. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk 2 és fél éve van, megváltoztatta az életünk! Azóta teljesen finom lett a víz sokszor iszom magában is, szeretem. Előtte mindig úgy voltam, hogy nem szeretem a vizet, és csak szörpöt ittam. 15 ezer ft körül volt, fél évente kell cserélni a szűrőt.
2021. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%

Mi fordított ozmózisos víztisztítót használunk kb 6 éve. Ez nagyjából minden szennyeződést kiszűr a vízből: vírusok, baktériumok, klór, minden. Egy kis csap van felszerelve, amin jön a tiszta víz.

Nagyon kényelmes, hogy nem kell palackokkal vacakolni. A gyerekek is nagyon szeretik az ízét, így szerencsére elég sok vizet isznak. Olyan 50-60.000 Ft körül volt.

2021. jan. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

1-es a szűrő mennyibe keeül bele?

2021. jan. 20. 07:23
 4/7 anonim ***** válasza:
2500-3000 ilyesmi. Ez is mindent kiszűr, külön van egy csap
2021. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4

Milyen fajta víztisztítótok van, ami csak 15eft? Azért kérdezem, mert én olyat még nem láttam. A fordított ozmózisosnak a membránja 0.0001 mikron áteresztő képességű, így a vírusokat, baktériumokat, klórt és még az ásványi sókat is kiszűri. Lehetséges, hogy abban nincs RO membrán, csak az 1 mikronos és az aktív szénszűrő ?

2021. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Pont ilyenünk van. Lehet hogy akkor nem mindent szűr ki, de nálunk elég ilyen is, itt Pesten előírásoknak megfelelő, iható víz folyik a csapból, az meg nem kell, hogy az ásványi anyagokat kiszűrje, hisz azok nagyon hasznosak a szervezetnek megfelelő mennyiségben. Nekünk a cél az volt, hogy finom vízhez jussunk, mint amilyen a szénsavmentes ásványvíz íze.

2021. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ki fogom próbálni.

Biztos igazuk van a többieknek is,hogy a drágább sokkal több mindent kiszűr. Jelenleg most csak egy 15ezret szánnák rá,annyi csak a célom,mint az 1-es hozzászólónak.

2021. jan. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!