Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi történhetett a lisztekkel?...

Mi történhetett a lisztekkel? Mintha valami vékony "vászon"kerülne a kenyér, sütemények héjába sütés után . Mindegy, hogy bolti,vagy házi sütés .Valami újfajta adalékot adnak a liszthez ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Naponta-kétnaponta sütök kenyeret, kalácsot, egyebeket - semmi ilyet nem tapasztaltam.
2021. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Sem én, sem senki ismerösöm nem tapasztalt ilyesmit, pedig ma igen sok mindenkit megkérdeztem.

Szerintem Te csinálsz valamit rosszul, vagy csak trollkodni akarsz,

2021. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jaj moré az fogja fel az 5G-t!!! Dobd ki a kajabol, nem szabad megenni!!!?
2021. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Még csak elképzelni se tudom, mit találhat a kérdező a kenyerében....


De hogy nem a liszttől van, az 100%. :-D


Arra meg ne is vesztegessünk időt, hogy különféle konteósok mit terjesztenek... Mert az egyszerűen röhej.


Azt nem mondták, hogy a gyapjas alakváltók chip-et tesznek a lisztbe, hogy aztán azon keresztül monitorozzák az embereket...???


Kb. ilyen szintű ostobaság! :-D

2021. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14# rosszul tudod! Azt az oltassal rakják belénk, nem olvasol híreket???

#13as voltam.

2021. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: :-DDDDD


(14 voltam)

2021. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!