Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Itthon kitaláltam hogy csinálj...

Itthon kitaláltam hogy csináljunk egy családi hal a tortán-t. Mit csináljak főételnek hogy biztos én nyerjek?

Figyelt kérdés
Annyi biztos hogy olyan fogok csinálni amiben az összes szerepli fog az alábbiak közül. (édes, sós, savanyú, ropogós, zsír, umami). Valamilyen húst kellene készítenem az biztos, de hogyan és milyet azt nem. Mit javasoltok?

2021. szept. 14. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha bele mersz állni egy wellington bélszínbe az tuti siker!
2021. szept. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szűzpecsenyét készíts,el sem lehet rontani, gyorsan kész és nagyon finom.(feltéve ha a megeszitek a disznóhúst)
2021. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, amit ők, mindannyian szeretnek? Nem elkápráztatni kell őket, hanem egy favorit ételt felékszerezni úgy, hogy azt érezzék, még sosem volt ilyen jó.
2021. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!