Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Harcsa filét hogyan tudom...

Harcsa filét hogyan tudom gyorsan kiolvasztani sütés előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a nagy helyzet hogy este 10-re jön hozzám egy lány. Szeretnék neki harcsa filét sütni petrezselymes burgonyával, gomba mártással. Viszont elfelejtettem kirakni a mélyhűtőből. Én kb 8-ra érek haza.

Nehezítő tényző hogy nagyon siettem amikor megvettem, ezért elég igénytelen módon csak begyömköszöltem egy zacskóban fél kiló afrikai harcsa filét a mélyhűtőbe. Szóval nem fél kiló szép lapos harcsa van befagyva hanem egy fél kilós gombóccá gyűrt harcsa.

Szerintetek van esélyem hogy egy óra alatt kiolvasszam vhogy?

Serpenyőben, fokhagymás vajon szeretném utána megsütni. Valyon szeretném megsütni? XD

Előre is köszönöm a segítséget. Pusszantok mindenkit.



#kiolvasztás #harcsa filé #nácizombi cápaháton leszedi a repülőt
2021. nov. 6. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Még nem jött válasz de a mikró kiolvasztó fokozatán gondolkodom. Csak attól félek hogy az roncsolná azokat az osszetevőket a harcsában amim miatt az egészséges. Nem szeretnék a méregdrága harcsából értéktelen kalóriát csinálni. Bizonytalan vagyok. Vélemény?
2021. nov. 6. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
Tedd bele forró vízbe egy tálba
2021. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, rendelj inkább.

Halat ne akarj gyorsan kiolvasztani, mikróban meg főleg. Most megtanultad, hogy előző map kiveszed a hűtőbe és ott hagyod kiolvadni.

2021. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül mást csináltam, a halat csak kiraktam a hűtőbe. Ma megsütjük együtt a halat. :-)
2021. nov. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!