Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen aprítógépet ajánlatok...

Milyen aprítógépet ajánlatok hagyma apróra aprításához?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 22:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Javaslom az olyan konyhakés használatát, amelyik éle nem nyeklik nyaklik. Azok a hulladék kések. Nekem elég masszív késem van hagymát aprítani vele pillanatok kérdése.
2022. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Másfél perc alatt felvágtam ma 3 hagymát, úgy, hogy 1-et még pucolni is kellett.

Nem tudom, hogyha ezt valami géppel csináltam volna, az mennyi idő lett volna szétszedni és utána elmosogatni, eltörölgetni, összerakni.

Gyakorolj, tényleg csak jó kés kell hozzá!

2022. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Én is egy jó éles zöldség-vágókést javaslok. (Nem a recéset)
2022. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Ilyen botmixerem van, ennek az aprítója nekem tökéletesen bevált. Nem csak hagymát, hanem répát, petrezselymet, paprikát is szép apróra tudok vele szinte mondhatjuk darálni - ha arra van szükség. Illetve a májgombóc készítésénél is csak bedobom a májat, fűszereket, hagymát, és fél perc alatt kész a massza. Elmosni sem nagy kunszt.

[link]

2022. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

4, Na pont ez az, hogy ez kvázi darál, nem apróra vág. Fasírtba meg ilyenekbe oké, de megnézném, hogy az ebben készült hagymapépet hogy dinszteled meg pl...

(Maga az aprító tényleg jó dolog egyébként, én is szeretem, csak nem erre való.)

2022. jan. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is ilyen Bosch gépem van, tökéletes.


5!


Tudod van, aki képes az eszközeit megfelelően használni. Pl ha hagymakockakat akar, akkor nem nem 10 percig nyomja a daralo gombját.

2022. jan. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Nekem Silverston van. Egyszerre 11 kg hagymát szoktam vele aprítani, és adagokban lefagyasztom. Tökéletesen lehet dinsztelni. Nem kell pépesre darálni.
2022. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%

Borotvaéles kés! De egyébként most tervezek egy ilyet beszerezni:


[link]

2022. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
A profi szakacsok is kessel vágják. Több műsorban is elmagyarázták már, h miért nem jó geppel.
2022. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Jo eles szeles pengeju zoldseg aprito kes

Pillanatok alatt kesz vagy

2022. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!