Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen aprítógépet ajánlatok...

Milyen aprítógépet ajánlatok hagyma apróra aprításához?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 22:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

A kérdezőnek pont a linkelt aprító ajánlható, de olyan precízen vágott darabokat nem ad, mint a(z igényesen végzett) kézi vágás. De láttam már sok embert, akinek nem igénye a szépen vágott hagyma, és vannak is ételek, amik ezt elbírják.

Én célzottan szoktam hagymát pépesíteni is, de arra nem az aprító való, hanem turmix gépbe rakom. Nem szeretem, ha a magyaros levesekben úszkálnak a hagyma kockák.

2022. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%
Gép nem tudja egyformára vágni, márpedig az a lényege az egésznek. Nem csak hagymánál, hanem mindennél.
2022. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
Ui. Félreértések elkerülése végett, nem esztétikai okokból miatt fontos ez, hanem az íz miatt.
2022. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 5.! Ahogyan a 6. válaszoló is szépen leírta, ha nem pép állagúra van szükségem, akkor nem addig aprítom... Nem egy atomfizika.

Kedves 9.! Nem vagyok profi szakács, csak egy időhiányos családanya, aki igyekszik nap mint nap munka mellett még egészséges házi, főtt ételt is az asztalra varázsolni. Eddig nem volt panasz a teljesítményemre, de vitathatatlan tény, hogy nem a Michelin ellenőrei vagy más étteremkritikusok szoktak az asztalomhoz ülni.

Felőlem a profi szakácsok a tekintetükkel is szeletelhetik a hagymát. Ha számomra könnyít a mindennapokon, hogy a megtisztított zöldségeket bedobom az aprítóba, akkor úgy is fogom csinálni, akkor is, ha te meg Gordon Ramsay kézenfogva sírtok az ajtóm előtt. 😉

2022. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a gépi aprítást én sem értem, hiszen valamennyire azért muszáj késsel is felvágni hogy utána gépbe tudjuk tenni.
2022. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
33%

Keseredik a hagyma gépi aprításnal.

Egyszer csináltam így körözöttet, ki kellett dobni.

2022. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
Apritogep hagymahoz egy sima haztartasban teljesen felesleges, nincs akkora hagyma felhasznalas. Eles kes kell hozza.
2022. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%
Egy fej hagymaert be sem koszolnek egy gepet ... tobb gond van az eltakaritassal mint a gep elonye.
2022. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező aprítót keres, nem késsel akar darabolni.
2022. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
33%

19. De pont azt írják h ha amúgy nincs otthon semmifele aprítója, amkor csak ezert nem eri meg!


Amúgy reszelni is szokták, nagylyukú reszelőn.

2022. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!