Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen aprítógépet ajánlatok...

Milyen aprítógépet ajánlatok hagyma apróra aprításához?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 22:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

Letezik ilyen kezi aprító, de vannak fenntartásaim...


[link]


Szerintem tovabb tart elmosogatni, mintckessel felvagni egy fej hagymát...

2022. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%
A Bosch,amit belinkeltek nem drága és mivel az apritason kivul, másra is használható, így nyilván ki is tudná használni. Elmosni se tart sokáig.
2022. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%

Életemben nem apritottam hagymát, mindíg nagylyukú reszelőn reszelem, sokkal gyorsabb és precízebb mint kézzel nyomorékoskodni szerintem. És se nem lesz túl nagy,se nem kicsi.

Kivéve a lecsó. Abba karikázva szeretem. Meg a brassóiba is.

2022. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Nekem ehhez hasonló van csak régebbi. Nyilván nem egy fej hagymát vágok fel vele, ahogy valaki írta. Nagy a család, van hogy sokat kell. Plusz nekem érzékeny a szemem, ha késsel csinálom nagyon bekönnyezik, ezzel meg nem. Nem vészes elmosni, de a mosogatógépbe is be lehet tenni.

2022. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23%

Éles, de vékonypengés kést.

De ha van pénzed, vegyél trutyigyártó aprítót. Van kicsi 2eFt körül és van a nagy az 4-6eFt, lidliben most volt ilyen.

2022. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
37%

ez a V gyalu tökéletes a merőleges aprókéses betéttel


[link]

2022. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk ilyen van. Nem pont ugyan ez, de ilyen kézi hagyma aprító: [link]


Pár ütés (nyomás, csapás) alatt felaprítja a hagymát a kívánt méretre, nincs könny és sírás vele. :) Nagyon sok hagymát tud kevés idő alatt felaprítani. Szerintem nagyon jó, érdemes beszerezni. Megéri, ha nem akarsz a késsel vacakolni.

2022. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!