Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kaptam gluténmentes tésztát,vi...

Kaptam gluténmentes tésztát,viszont soha nem eszünk ilyesmit.Szeretnek készíteni valami husos egytálételt belőle csak félek, hogy elrontja az egészet. Érdemes ezzel készíteni,vagy hogyan kell megfőzni,hogy élvezhető legyen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 07:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A férjem gluténérzékeny, ezért szoktam készíteni gluténméntes tésztát. Ettem már finomat, de a legtöbbnek borzalmas íze van, mint a fürészpor. Ha jó fűszeresen, szaftosan készíted, ehető lesz, de nem olyan, mintba rendes.
2022. aug. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszer olyat kóstoltam, ami borsóból volt. Szerintem nyers éticsigára hasonlított az íze. Nem lesz könnyű jó receptet találni hozzá. Szerintem felhasználás előtt főzz meg egy keveset és kóstold meg, ehetőnek találod-e. A férjem szerint semmi baj sincs az ízével, ő ette meg végül, de mindenki más szerint, akit kérdeztem, pocsék.
2022. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem nyers éticsigára hasonlított az íze."


Annyira tetszenek ezek a hasonlatok, de tényleg. 😀

2022. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Főzz egy kis adag tésztát és kóstold meg. De kóstolás nélkül inkább ne használd, ki tudja milyen lesz.
2022. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Milyen lisztből van a tésztád, az sem mindegy.

Még talán, TALÁN a kukoricalisztes tésztának van a legsemlegesebb íze, de az sem egy csúcs kulináris élmény, erre készüljetek fel.

2022. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Bolognai, azon belül a valódi olasz recept szerint amiben zeller, répapüré és paradicsom sűrítmény van, véletlenül sem a bolti zacskós verzió. Elég testes íze lesz hogy elnyomja a gluténmentes tészta kellemetlen ízét és állagát.

Ha rizstészta, akkor aldiban vegyél hozzá wokszószt és azzal valamit.

2022. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben hamis lasagnét csinálnék. Bolognai szósszal, tejföllel 1-2 tojással összeofrgatod a kifőtt tésztát, tetejére sajt és megy a sütőbe.
2022. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kukoricalisztes tesztam van.
2022. aug. 10. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kukoricalisztes tészta nagyon finom, nyugodtan használhatod úgy, ahogy a búzaliszteset, a csomagolás utasítása szerint főzd meg!
2022. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elkészült az egytálétel,finom lett,a tésztát 5 percig főztem. Köszi mindenkinek a választ:)
2022. aug. 10. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!