Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A csirkemell pörköltbe só?

A csirkemell pörköltbe só?

Figyelt kérdés

sziasztok, inkább elhagyom a sertés ből készült pörköltöt mert abba gondolom több a zsír(valamely részeiben).

és ha sima csirkemell pörköltöt készítek:

extra szűz olíva olaj, csirkemell, hagyma , bors,

sót tehetek bele? vagy a só az hízlal, és megköti a testemben a vizet és így nem fogyok semmit?

a sót hagyjam el inkább a pörköltből?

vagy ha sima zöldséglevest főzök, abba se tegyek inkább sót?



2021. febr. 16. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Só nélkül nem lesz jó íze. Teljesen én nem hagynám el, de ha szeretnéd, tegyél a szokásosnál kevesebbet bele és majd meglátod, hogy az is elég-e neked.
2021. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Jó isten..

Ne tegyák pörköltbe oliva olajat, a salátába való és persze hogy kell bele só.

Csak mellből nem lesz túl jó a pöri

2021. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor mit ajánlasz olíva olaj hejett? kókusz zsír? egyépként finom csirkemellel is, , végülis nekem jobban ízlik mint kisütve
2021. febr. 16. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem a finomságával van a baj. Hanem hogy egy száraz hús.

A kókusz zsír mivel jobb szerinted mint egy napraforgó olaj vagy egy disznó-kacsa zsír?

2021. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak azt látom videókban hogy kókusz zsírt vagy olíva olajat használnak a diétás ételekhez :o
2021. febr. 16. 17:26
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

NEm tudom milyen diátán vagy, de elhiheted hogy hát kanál zsír vagy olaj nem fogja elcseszni a diétádat.

Az olivanak nem tesz jót a hevítés

2021. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz bele sót. Én mindig normálisan sóztam mindent, és sikerült lefogynom, vizesedés se fordult még elő nálam.

Az olajban és a zsírban ugyanannyi a kalória, ebből a szempontból mindegy, melyiket használod. Én főzéshez és sütéshez zsírt vagy kókuszzsírt használok, olivaolajat inkább pácoláshoz és salátákba. Szerintem pörköltbe nem passzol az olivaolaj, de ízlések és pofonok.

2021. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben köszi :) azért raktam bele oliva olajat mert más kókusz zsírt rak a diétásba, gondoltam akkor megfelel az olíva olaj is :)
2021. febr. 16. 18:22
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
OMG! Só hizlal....???? :-DDD
2021. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Sót természetesen tehetsz bele. Viszont az olajat elhagyhatod teljesen, kevés vízben is meg tudod dinsztelni, felesleges plusz kalória az olaj, függetlenül attól, hogy kókusz vagy napraforgó.
2021. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!