Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tortadíszítés. Így jó lesz?

Tinker Bell kérdése:

Tortadíszítés. Így jó lesz?

Figyelt kérdés

Tortát sütök holnapra és ét csokival vonom be, viszont szeretnék csíkokat húzni bele fehér csokival.


Az volna a kérdésem, hogy rendesen megszilárdul az egész a tetején, attól függetlenül, hogy nem egyforma sűrűségű?


2011. márc. 23. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olajjal szoktam megolvasztani a csokit, és bevonás, díszítés után megy a hűtőbe.

Holnapra tutira jó lesz a díszed.

2011. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendesen meg fog szilárdulni.
2011. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ó Köszönöm a gyors válaszokat!


Én gőz fölött szoktam megolvasztani az ét csokit, nem rakok hozzá semmit, mert akkor úgy finom ropogós. Szerencsi éttel szoktam bevonni. De akkor megy rá a fehér is.


=o)

2011. márc. 23. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is teszek bele egy pici olajat, és csodás fénye lesz tőle és ropogni is ropog.
2011. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmmm...


Jó, akkor rakok bele egy ici-picit! De nagyon jónak kell lennie, mert a párom munkahelyére lesz, nem csak otthoni eszegetésre és eddig mindig a fentiek szerint csináltam. De vevő vagyok az újításokra és most így fogom megcsinálni!


Szép napot nektek! =o)

2011. márc. 23. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
na milyen lett? van kép??
2011. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

=o)


Jó lett! Az utolsó morzsa is elfogyott!


Akartam róla fényképet csinálni, de a telómon nem igazán mutatott jól....


Szépen behúztam csokival és rá fehércsoki csíkok mentek, késsel meg hullámokat csináltam belőlük. Guszta volt nagyon!


Nagyon aranyos vagy, hogy megkérdezted! Köszönöm! =o)

2011. márc. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!