Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehetne így palacsintatortára...

Lehetne így palacsintatortára szilárdabb mázat készíteni?

Figyelt kérdés
A nutellát nagyon szereti a kiszemelt áldozat, és gondoltam ha margarinnal kicsit átforralnám, hagynám hűlni, rákenném, nem lenne olyan tömény, és mégis rákötne... De nagyon kezdő vagyok, úgyhogy tippeket várnék, hogy ez működne-e, vagy ha nem, akkor hogy lehetne megoldani? :)
2011. júl. 11. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
VAGY ha tölteléknek akarnám a nutellát, akkor milyen legyen a tetején a massza, és hogy ne legyen túl tömény, mit tehetnék még közé?
2011. júl. 11. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg tejszínnel átforgatni a nutellát...de mondd meg őszintén: Lehet a nutella tömény? Hát kizárt, hisz üvegből kanalazva is mennyei étek. Plusz ha vékonyan kened a palacsintákat esély sincs rá hogy tömény legyen. Vaaaagy hogy legyen tartása ajánlom még hogy mascarponével keverd ki, az is fincsi lehet...de a nutella mivel nem fincsi?
2011. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nehogy tegyél margarint a nutellába!!!!!! ha kihűl, akkor szépen kiül a tetejére, meg amúgy is elég zsíros - én egy könnyű mogyorós krémet tennék a tetejére inkább és megszórnám darált mogyoróval - bele is egy réteg nutella-egy réteg mogyorós krém


de jól illik hozzá valamilyen könnyű, nem cukros, savanykás lekvár is (sárgabarack), azt is tehetsz a tetejére, szintén szórható mogyoróval vagy dióval

2011. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, mindkét tippet köszönöm :)
2011. júl. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!