Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pizzára narancs és/vagy banán jó?

Pizzára narancs és/vagy banán jó?

Figyelt kérdés
ha az utolsó 5 percre teszem rá csak
2012. jan. 7. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Fúj, komolyan mondom, a gondolattól is hányingerem lett. Narancsos pizza...Hányadék. A banán talán rosszabb ötlet mint a narancs. Én tuti hogy nem enném meg.
2012. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A narancsos simán el tudom képzelni egy csirkés-sonkás pizzán, a banánt nem. :)
2012. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legfinomabb pizza,amit valaha ettem,az gyümölcsös pizza volt,narancs nem,de banán bőven volt rajta,(meg vegyes befőtt,cseresznye,ananász,sajtszósz volt az alap és bőséges sajt a feltét.Szerintem sülési idő kezdetén rendesen megpakolták és megsütötték.A banán rendkívül finom volt rajta,meglepő volt.
2012. jan. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó! Ne halgass senkire, ha azt akarsz csinálni, csináld meg! Garantáltan jó lessz. Mondjuk én narancsot nem tennék rá, de ha teszel rá akkor ne mandarint vagy ezeket a kis méretü ízetlen narancsokat rakd rá, hanem a rendes nagy igazi narancsot.
2012. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!