Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este a gyümölcs (banán,...

Este a gyümölcs (banán, narancs, alma) + egy joghurt hizlal?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ha belefér a napi kalóriaszükségletedbe, akkor nem

ha nem fér bele, akkor egy szem tökmag is "hizlal"

2011. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

a hülyeség hizlal. komolyan, az ember gyakran a saját hülyeségével hizlalja fel magát, ha bizonyos dolgokat tudna, csak fogná utólag a fejét "ahh milyen hülye voltam".


gyümölcsöt nem szoktak este enni. nem 100% hogy az ott rohad benned vagy ilyesmi, deee.. én pl. nem eszem, és az én szokásaimat általában nem hülyeség követni, megfontolni. ugyan ez joghurttal. mit nevezel joghurtnak? baktériumokkal erjesztett tejet, vagy valami cukros aromázott sz.art? mindkettőre igaz, hogy nagy inzulinszint emelő képességük van, igen elhamarkodott lenne azt gondolni, hogy a testünk számára megfelelő élelmiszerek, pláne mondjuk este (ha már könnyű ételt akarunk enni). este húst adnék a testemnek, vagy zöldet (zöldséget).

2011. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este inkább fehérjedús kajákat egyél, mert az nem tud beépülni a szervezetbe, vagyis nem lesz tőle túlsúlyod. Túró, főtt tojás, hal, csirkemell, stb. Zöldség mehet mellé, attól biztosan nem hízol meg.
2012. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a fehérje nem tud beépülni a testbe.

a testépítők ez a mondat után dőltek kardjukba, gyújtották fel a házukat és kezdték ledarálni egy húsdarálón az egyik kezüket. és várják a megváltó halált.

én nem vagyok testépítő, de nagyon elgondolkodtató, hogy lehet nekem is ki kéne szállnom, mert veszélyes ilyeneket olvasni..

2012. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, pontatlanul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy ha túl sokat viszel be, nem raktározódik, nem alakul zsírrá. Vagyis a szervezet nem raktározza a fehérjéket, csak annyit, amennyi beépül.
2012. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dede. tápanyag nem vész el, csak átalakul. a szervezetben szénhidrát, és zsír képződik fehérjékből.

(glükoneogenezis a cukor képződés, cukor pedig már raktározódik, és zsírrá tovább alakulhat!) :)

2012. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!