Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házi vagy bolti tészta?

Házi vagy bolti tészta?

Figyelt kérdés

Nemrég tanultam meg tésztát gyúrni és nyújtani,és nagyon tetszik,szóval szívesen csinálom. A családom nem is szeret más tésztát csak a házit. Kíváncsi vagyok,hogy ki melyiket szereti a boltit vagy a kézzel készített házit?

14/L


2009. jún. 27. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet,csak a házit.A boltiban nem tudom,hogy mi van,és nem is olyan jó..Kivétel a spagetti,vagy a Penne tészta.
2009. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
meleg téli estéken szívesen csinálok tésztát akár 1 napon keresztül, olyankor nagyon sok menniséget megcsinálok...és szerintem is finomabb....de pl nyáron is szívesen csinálok...boltiból én is csak spagetitt és makarónit veszek.
2009. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha lehet választani, persze, hogy a házi tésztát választom (és gyúrok). De amióta szültem, jelentősen csökkent az erre fordítható időm, ráadásul jön a 2. baba, és így még nehezebb.

Éppen ezért mindig van itthon bolti is, de csak egy adott minőségűt veszek, amiben megbízom, és ami már bevált.

Szóval, szükség törvényt bont, most inkább boltit használok.


Üdv!

2009. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nálunk a családban úgy van hogy mindekét mama gyúrja a tésztát elég rendszeresen, ami levesbe való, oylan kocka meg hosszú alakúak

ezeket használjuk levesekhez

de pl paprikásokhoz, hallékhez oda csigatésztát szoktunk, vagy bordázottat :) - tehát az a bolti

2009. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2009. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fecske tésztát,vagy Laskodit.Olyan,mint a házi.
2009. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!