Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Be lehet tenni a margarint a...

Be lehet tenni a margarint a mikróba felhasználás előtt, hogy puha legyen a süti kikeveréséhez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 15:07
 1/9 anonim válasza:
én már volt hogy tettem be. annyi lett a végeredmény hogy az alja folyékony lett a többi pedig puha.
2013. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze tedd be nyugodtan ..
2013. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam, ahogy az első kedves válaszoló, az oldala folyott, a közepe jó lett.

inkább azt csinálom, hogy az egész margarint minden oldaláról bevágom és kb egy centis kis kockákra esik szét, ezt szétterítem és elég hamar megpuhul magától.

2013. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Be lehet, de tényleg olyan lesz, mint az első írja.


Én nyáron a napra rakom puhulni, télen pedig a radiátorra.

2013. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor lényeg az, hogy nem árt neki, se a sütinek, hogy a margarin esetleg langyos, ahogy összekeverem a hozzávalókkal,ugye?
2013. ápr. 20. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem árt neki :)
2013. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. ápr. 21. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Be lehet tenni, persze!
2013. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
persze, de nem kell annyira megolvasztani hogy folyjon csak elég annyira hogy lágy legyen. Hidd el sokkal könnyebb lesz így összegyúrni a tésztát vagy nem tom mit szeretnél. :) sok sikert
2013. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!