Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen szósszal eszed a sült...

Milyen szósszal eszed a sült krumplit?

Figyelt kérdés
Majonéz, ketchup, mustár, esetleg más?
2015. szept. 7. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Amit épp megkívánok hozzá. Mondjuk mustárral még nem ettem szerintem, de majonézzel, ketchuppal, tartárral, mindegyikkel jó. Illetve vannak még ilyen fűszerkeverékek, fűszersók kimondottan sült krumplihoz. Szerintem azok is jók.
2015. szept. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Tartármártással
2015. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Kecsappal, tartárral, de, ha van időm mustáros gombaszósszal, vagy svéd gombasalátával.
2015. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
56%
Enyhébb vagy erősebb fokhagymás-joghurtos szósz ( a fokhagyma mennyiségétől függ, milyen erős )és egyszerű elkészíteni :) Csak az összetört fokhagymát kikevered egy kis olivaolajjal és sóval, rá a natúr joghurt és kész :D
2015. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
mustár túl keserű, majonéz íze nem passzol a krumplihoz, úgyhogy egyértelműen ketchup!
2015. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Őrőlt borsos vagy csilis mustárral.
2016. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!