Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlymegtartásnál sült nyulat...

Súlymegtartásnál sült nyulat vadas (? ) szósszal meddig lehet enni, illetve szósz nélkül vacsorára szabad -e nyulat enni?

Figyelt kérdés
A szósz: húsleveszöldségek leturmixolva, egy kis tejszínnel hígítva (tehenészetből vesszük a tejet, felforraljuk és arról szedjük le a tejszínt), és fűszerezve (só, bors szerecsendió, és egy kis mustár is van benne)
2010. máj. 31. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A nyúl hízlaló hús, egyél inkább halat. De mivel ezt akarod hallani: egy alkalomtól még nem leszel kövér.
2010. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem gyakran eszel (pl. havonta egyszer), akkor belefér, de aznap már ne egyél más kalóriadúsabb ételt. (Egy normális - ettermi/menzai - adag kb 600-800 kcal, plussz a körités (tészta, zsemlegombóc) még hozzá. Ha a napi kalóriaszükségleted 2000 kcal körül van, akkor már sok egyéb nem ajßánlott, legfeljebb zöldségek vagy gyümölcs.
2010. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pontosan azért kérdeztem, mert nem tudtam, h mennyire hizlaló húsfajta, és mert azt szokták mondani, hogy húst azt lehet enni, persze nem mindegy h milyet... célszerű előbb kérdezni,utána cselekedni (jelen esetben enni/nem enni) és értek én a nemből is...

köszönöm szépen a válaszokat

2010. máj. 31. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a hússal és a szósszal van a gond, hanem a körettel. Tészta vagy nokedli... lisztes. Az hizlal. A hús nem.
2010. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor "szerencsém" van... nem szoktam köretet enni:) ennek ellenére elfogadom, hogy nem vacsorára fogok nyulat enni:)
2010. máj. 31. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!