Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell a csirkemellet...

Hogyan kell a csirkemellet felszeletelni rántott húsnak?

Figyelt kérdés
Olyan szép nagy szeleteket szeretnék, amit a jobb éttermekben kapni: gyönyörű, nagy szelet húsok. Sehol nem találtam róla videót :-(
2015. dec. 11. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Milyen videót akarsz egy szeletésről?

Csirkemellből egyébként sem lesz hatalmas szelet.

2015. dec. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, bár lehet, nem ez a profi megoldás, mert csak magamtól találtam ki így, hogy dupla vastag szeleteket vágok, utána elfelezem, de akkor már nem vágom végig, hanem kihajtom, és a közepét, ahol széthajtottam, kicsit elegyengetem.
2015. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vízszintesen vágom félbe a kicsontozott melldarabot. Klopfolni sem szoktam, nem lesz nagy kiterjedésű, de viszonylag vastag és ízes, átsül, de nem szárad ki, mint a papírvékonyra klopfolt éttermi hús. Ha nagyot akarsz, lapjával vágd a szélesebb oldala mentén, de ne szeld teljesen ketté, hanem tárd szét, mint egy könyvet, a középső, vastag részét formázd meg egy kicsit a húsverővel.
2015. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: tele van a net szeletelős videókkal :-)

+ a csirkemellből hatalmas szeleteket is lehet kreálni, épp az érdekel, hogy hogyan. Olyanoktól várom a válaszokat, mint 2,3-as válaszküldő, nekik már van "sütnivalójuk". Köszönöm a praktikákat, ma vacsorakészítéshez ki fogom próbálni, én is úgy gondolom, ez így működhet :-) Szép napot!!!

2015. dec. 11. 10:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A folyamat pontos megnevezése, nyitott szeletelés. Itt egy videó, ugyan nem csirkemell szerepel rajta, de ugyanez a szisztéma. https://www.youtube.com/watch?v=imEuYs9Gnq0
2015. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És egyértelműen azután klopfolod, hogy szétnyitottad :D
2015. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm :-)
2015. dec. 11. 10:28
 8/14 anonim válasza:
Anyukám ki szokta klopfolni mert ugy jobban vágható meg minden. Küldhetsz nekem is belőle :P
2015. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:-)
2015. dec. 11. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

A csirkemellet nem lehet klopfolni.

Megint olyanok osztják az észt, akik csak a fejüket tömni járnak a konyhába.

2015. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!