Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Zsírral készített vörösboros...

Zsírral készített vörösboros marhapörkölthöz adott krumpli (köret) az natúr főtt legyen, vagy egy kicsit zsíros, v. olajos (akár oliva)? (ffi 59)

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 06:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
A főtt krumpli a zsíros pörköltökhöz kell , illik mivel a főtt krumpli szedi fel legjobban a zsírt. Így ez a csülökhöz , pacalhoz és a birkapörkölthöz jó. A legjobb a pirított tarhonya a marhához, de mint írják a galuska is jó. Azt azért tanuld meg hogy olajat nem szabad ilyen ételekhez semmi féleképpen tenni.
2016. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi - de most jött egy újabb ötletem, a bulgur nagy butaság lenne (és van is itthon).
2016. szept. 16. 08:25
 13/21 anonim ***** válasza:

A bulgurt rizs helyett használjuk, használom, marhapörkölthöz nem csináltam még rizst...bulgurt pedig még úgyse tennék mellé.

Azt hiszem legjobb, ha megkérdezed a fiadékat, mi legyen a köret... :)))

2016. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! Egyébként már feltettem neki (ő is egyedül van még) a kérdést, csak még nem jött válasz.
2016. szept. 16. 10:49
 15/21 A kérdező kommentje:
Még egyszer is nagyon köszi mindenkinek - úgy látom, széles a paletta. Vannak krumplipártiak ehhez a kajához - és "krumpliellenzők". Végül is, innen már leginkább számomra van jelentősége annak, hogy megjött az illetékestől a válasz (rendelés) - és az : krumpli.
2016. szept. 16. 11:48
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Jó étvágyat kívánok hozzá!

Sajnos már látom, hogy akkorra nem fogok odaérni, innét az ország másik végéből. Ha esetleg egy kis lábasban tudnál eltenni részemre, nagyon megköszönöm. További szép napot!

2016. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#12 - jobb ötletem van: Gyere el, és főzzünk együtt valami finomat.
2016. szept. 16. 12:03
 18/21 anonim ***** válasza:

Még egy pont a sóba -vízbe főtt krumplinak a marhapörkölt mellé.

Persze más megoldások is finomak lehetnek, de szerintem a család döntése legyen a mérvadó.

2016. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer is köszi!!!
2016. szept. 16. 12:28
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a család döntsön.

Mi nem rajongunk se a tarhonyáért, se a főtt krumpliért, ezért van zsemlegombóc vagy - ritkán - dödölle hozzá. Utóbbi kitűnő köret a vadpörköltekhez is. Nokedlit paprikás csirke mellé adok, ahhoz ideális.

2016. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!